Haseki ev Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş olarak Kayseri merkezli firmamızda;  

·Kayseri Merkezde 10 katlı kendi binasında Perakende Satış Mağazası ile,

·Osman Kavuncu Caddesinde 7000 m² kapalı alana sahip 2 büyük Plaza binasında Türkiye genelinde yaklaşık 2000 cariye Toptan hizmeti ile,

·Kayseri Serbest Bölgede 6000 m² kapalı alana sahip HSK Haseki Tekstil firması ile ev tekstili üretimi üzerine yaptığı ürünleri dünya genelinde 25 ülkeye ihracatı ile,

·İstanbul Merter de ki 5000 m² kapalı alana sahip 5 katlı binasında Hasekioğlu Tekstil LTD. ünvanı ile toptancılık ve perakendeciliğinin yanı sıra özellikle yurtdışına açılan kapımız olması ile,

·Kayseri Plaza tesislerinde başlatılan E-Ticaret çalışmalarıyla sanal alemdeki yerini markalaşmasıyla bütünleyen bir oluşum ile,

Ev tekstili ve diğer faaliyet konuları üzerine müşteriyle kurduğu karşılıklı güvene dayalı ticaretini büyüme odaklı anlayış ve çalışmalarıyla devam ettirmektedir.

www.hasekitekstil.com

 

FAALİYETLERİMİZ

 

Toptancılık

Başta firmamızın markaları olan Miabella Home, Mr.Stock ve Has Denim olmak üzere A-Z’ye birçok ev tekstili ürününün tek çatı altında 300’e yakın marka çeşidi ile müşterilerine hizmet veren faaliyet alanımızdır.

Perakendecilik

Toptancılık alanımızdaki tüm faaliyetlerin bireysel müşterilere ulaşmasını sağlayan perakende satış mağazamızın faaliyet alanıdır.

Stok Alım

Türkiye genelindeki en büyük tekstil imalatçılarında oluşan ürün stoklarının alınarak farklı müşterilere yönlendirilip satışını sağlayan faaliyet alanımızdır.

İmalat

Toptancılık ve perakendecilik faaliyetlerimizin ihtiyacı olan ve özellikle markalarımızın oluşumu için gerekli olan ev tekstili ürünlerinin üretilip müşterilerimize sunumunu sağlayan faaliyet alanımızdır.

İthalat-İhracat

Ev tekstili adına ihtiyaç duyduğumuz farklı ürün çeşitlerini dış pazardan tedarik edip, aynı şekilde sahip olduğumuz ürün çeşitlerinin iç pazar ile birlikte ihracata sunulmasını sağlayan faaliyet alanımızdır.

AR-GE Tasarım

Firmamızın ürün çeşitliliğini ve markalarının bilinirliğini artırmak için yenilikçi anlayışla ürün gamını artırmaya yönelik faaliyet alanımızdır.

Parti Mal Ticareti

Türkiye’nin en büyük tekstil imalatçıları arasında piramidin tepesinde  yer alan kurumların imalatlarından oluşan parça mal, ihraç fazlası, lisanslı ürünleri, 1-A kalite ve 2.Kalite ürünlerini alıp piramidin alt tabakasına satış ağını sağlayan ve yöneten faaliyet alanımızdır.

 

 

 

MARKALARIMIZ

 

 

  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR